a

Julia Stańczuk

Wedding planner

biuro@monamour.com.pl

tel: +48 797 450 042

na górę ^
Image Alt

Organizacja wesel

Kompleksowa organizacja i koordynacja ślubu i wesela

Kierowana do par, które chcą skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego w całości oraz są na początkowym etapie planowania.

Częściowa organizacja i koordynacja ślubu i wesela

Kierowana do par, które mają już zorganizowane m.in.: miejsce na przyjęcie weselne lub wybranych podwykonawców bądź inne elementy, a jednocześnie pragną skorzystać z usług profesjonalisty w organizacji pozostałych elementów oraz skorzystać z koordynacji w dniu ślubu i wesela.

Koordynacja uroczystości Dnia Ślubu i Wesela

Kierowana do par, które pragną aby konsultant ślubny był obecny od momentu rozpoczęcia przygotowań do późnych godzin nocnych, w trakcie trwania przyjęcia weselnego. Do obowiązków konsultanta należy m.in. pilnowanie prawidłowego przebiegu uroczystości, zgodnie z przygotowanym scenariuszem oraz rozwiązywanie nieprzewidzianych problemów.

Typowanie lokalizacji i/lub wybór podwykonawców

Usługa kierowana do par, którym zależy na wyborze rzetelnych, sprawdzonych i profesjonalnych usługodawcach tj.; fotograf, florysta, operator video, zespół muzyczny, opieka stylistyczna, dodatkowe atrakcje itp. A także sprawdzenie dostępności terminów i kosztów miejsca na przyjęcie weselne: umówienie i uczestniczenie w spotkaniu z menedżerem obiektu, przedstawienie lokalizacji/obiektu, pomoc w sporządzeniu umowy. W ramach danej usługi dopilnuję rezerwacji terminów, a także wynegocjuję korzystne ceny.

Ślubne SOS

Kierowane do par, którym w ostatniej chwili pojawiły się nieoczekiwane trudności: zerwanie umowy lub zdarzenie losowe dotyczące podwykonawców, potrzebujecie pomocy w opracowaniu scenariusza dnia ślubu i uporządkowaniu bieżących spraw lub zwyczajnie zapomnieliście o czymś podczas organizacji.

Inne usługi

Zajmuję się również organizacją imprez okolicznościowych, wieczorów panieńskich i kawalerskich, rocznic ślubu, odnowieniem przysięgi małżeńskiej, chrzcinami, urodzinami i komuniami.