a

Julia Stańczuk

Wedding planner

biuro@monamour.com.pl

tel: +48 797 450 042

na górę ^
Image Alt

Blog

Wybór sali/lokalu weselnego to jedna z pierwszych i niemal jedna z najważniejszych decyzji, jaką należy podjąć na początku przygotowań do ślubu i wesela. Więcej na ten temat pisałam tutaj. Należy pamiętać, że najbardziej popularne miejsca i terminy trzeba zarezerwować już na kilka lat do przodu. Jednak jeśli jeszcze jesteście przed wyborem lokalu weselnego i wahacie się, czy postawić na niepowtarzalny klimat i sielską atmosferę obiektów poza miastem, czy postawić na coś nowoczesnego i wygodnego, czyli wesele w mieście – zachęcam do przeczytania.

Ciekawa jestem czy są tu przyszłe Panny Młode, które zastanawiają się nad zasadnością zamawiania bukietu ślubnego? Kwiaty przecież zwiędną i będą się tylko kurzyły gdzieś w kącie Waszego mieszkania lub zwyczajnie będziecie chciały je wyrzucić… a pieniądze wydacie. Może jest to dobry sposób na odchudzenie Waszego ślubnego budżetu?

Na pewno są tu też te dziewczyny, które nie wyobrażają sobie iść do ślubu właśnie bez tej cudownej kwiatowej ozdoby.

A może chciałybyście, aby bukiet ślubny był trwały i po ślubie zdobił Wasze mieszkania latami?

Kochani! Wiecie, że styl industrialny w stylistyce ślubnej to, obok stylu boho i rustykalnego, jeden z najgorętszych trendów tego roku? Dzieje się tak, gdyż coraz częściej, odważniejsze Pary Młode, szukając czegoś niebanalnego, oryginalnego, prostego, lecz zaskakującego – decydują się właśnie na ten nieoczywisty motyw. Pary przestają też bać się ocen innych i podczas organizacji idą za głosem swojego serca.

Pamiętajcie, że to Wasz wyjątkowy dzień, który już się nie powtórzy :)