a

Julia Stańczuk

Wedding planner

biuro@monamour.com.pl

tel: +48 797 450 042

na górę ^
Image Alt

Jak pracuję?

Zobacz, jak wyglądają poszczególne etapy pracy:

1. Niezobowiązujące spotkanie

Jest to spotkanie, na którym mamy szansę się poznać. Na podstawie wypełnionej przez Was ankiety Pary Młodej precyzujemy wzajemne oczekiwania oraz wizje, pomysły, marzenia na temat Waszego ślubu oraz przedstawiamy zasady ewentualnej współpracy. Na podstawie zaproponowanego przez Was budżetu i Waszych finansowych możliwości szukamy najlepszych i najbardziej efektywnych rozwiązań. Odpowiadacie sobie na pytanie, czy mnie potrzebujecie – ale to jeszcze nie czas na jakiekolwiek deklaracje. Na tym etapie spotkanie jest dla Was niezobowiązujące i bezpłatne.

2. Przygotowanie oferty (wstępny projekt i szacowany budżet)

Jest to nasze kolejne spotkanie, na które przynoszę przygotowane indywidualnie dla Was konkretne propozycje poszczególnych rozwiązań dopasowane do ustalonego wspólnie na I ETAPIE budżetu.

3. Podpisanie umowy oraz przygotowanie harmonogramu pracy

Mamy szanse stworzyć coś wyjątkowego. Na tym etapie podpisujemy umowę i możemy zaczynać! Od tej chwili jesteśmy w stałym kontakcie i wszystko pozostaje na mojej głowie. Następuje realizacja poszczególnych elementów harmonogramu. Wy natomiast możecie korzystać z mojej wiedzy i na bieżąco rozwiewać wszelkie swoje wątpliwości oraz spokojnie oczekiwać Waszego Wymarzonego Dnia.